JOB: FASHION SALES CONSULTANT

Descriere job: persoana care interactioneaza cu clientii in alegerea modelului potrivit, ulterior oferindu-le sfaturi profesioniste in vederea accesorizarii intregii tinute.

Nivel de cariera: Middle, Senior
Oras: Bucuresti

Responsabilitati:
Daca esti pasionata de moda, detii abilitati excelente de comunicare, atat verbala cat si scrisa, esti o persoana dinamica, cu atentie distributiva, capacitate de adaptare si invatare rapida, atunci trebuie sa te cunoastem!

Trimite-ne un CV actualizat la adresa jobs@cristallini.com iar daca ne-ai convins, vei avea oportunitatea de a cunoaste lumea fascinanta a modei, de a lucra alaturi de o echipa profesionista si de a-ti dezvolta o cariera de succes!

CERINTE:

  • studii superioare;
  • abilitati de comunicare si interactiune cu clientii;
  • experienta in vanzari;
  • simt dezvoltat pentru fashion;
  • analiza concurentei, pietei;
  • receptiva, proactiva si creativa;
  • buna cunoastere a limbii engleze;

JOB: CONFECTIONER TEXTIL

Candidatul ideal:
Sa aiba un interes deosebit pentru fashion, un simt estetic dezvoltat.
Sa fie la curent cu ultimele tendinte in materie de moda, experienta in domeniu, sa lucreze cu pasiune.
Sa fie o profesionista desavarsita (seriozitate, punctualitate, simt al raspunderii).

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

  • sa aiba experienta in materie de rochii de seara / rochii de ocazie cu un design complex, din materiale foarte pretentioase;
  • sa inteleaga perfect conceptul si politica showroom-ului, astfel incat toate clientele sa fie 100% multumite de produsele si serviciile noastre;
  • sa fie o persoana sociabila, placuta;
  • ca beneficii se pot enumera un salariu peste media de piata, un mediu de lucru placut, program de lucru flexibil, stabilitate si siguranta.

JOB: EXECUTIVE ASSISTANT

Nivel cariera: Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Locatie: Bucuresti

Iti doresti o cariera in moda? Esti o persoana organizata, cu o atentie deosebita pentru detalii? Te vrem in echipa noastra!

Cautam un EXECUTIVE ASSISTANT motivat, care sa lucreze alaturi de CEO, intr-un mediu de lucru tanar, vibrant, pentru a-l asista in indeplinirea diferitelor taskuri.

RESPONSABILITATI:

  • Preluarea si directionarea apelurilor telefonice
  • Programarea intalnirilor
  • Preluarea si livrarea coletelor importante
  • Preluarea, inregistrarea, distribuirea si indosarierea corespondentei
  • Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management
  • Actualizarea bazei de date cu toate documentele necesare
  • Participarea la organizarea evenimentelor din cadrul companiei
  • Participarea la organizarea si desfasurarea sedintelor foto
  • Elaborarea si redactarea documentelor si rapoartelor cerute de management

CERINTE:

  • Absolvent studii superioare
  • Cunostinte avansate de operare Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)
  • Permis de conducere categoria B
  • Cunoasterea limbii engleze
  • Capacitatea de organizare a timpului si a sarcinilor atribuite
  • Aptitudini de comunicare orala si scrisa
  • Aptitudinea de a lucra cu documente
  • Planificarea si organizarea operatiilor si activitatilor
  • Atentie la detalii

Daca esti interesat/a, te rugam sa ne trimiti un CV pe adresa de mail jobs@cristallini.com si cateva detalii despre tine, pentru a te cunoaste mai bine.

PENTRU MAI MULTE DETALII SUNATI LA 0723.551.771 SAU 0372.706.250